Golf pri Atlantickom oceáne

Nezáleží na tom, či ste profesionál alebo začiatočník. Stačí, ak máte radi golf alebo si ho chcete počas dovolenky vyskúšať. Športový zážitok umocňuje výhľad na Atlantický oceán, ktorý sa nachádza v tesnej blízkosti golfových ihrísk.

Golf podľa vašich predstáv

Portugalsko vyhľadávajú profesionáli aj amatérski hráči golfu. S udržiavanými ihriskami a výhľadom na Atlantický oceán je to ideálna destinácia. A či už chcete golf skúsiť, alebo si plánujete zahrať rekreačný turnaj, dajte nám vedieť. Pre celú vašu skupinu rezervujeme green podľa presných očakávaní.

Prečo si vybrať Portugalsko

Priaznivé počasie

Región Algarve s príjemnou klímou, miernymi zimami a 320 slnečnými dňami je ideálnym miestom na golfové turnaje počas celého roka.

Kontaktujte nás
Výhľad na oceán

Priaznivé počasie skvelo dopĺňa pobrežná scenéria. Vychutnajte si počas hry výhľad na Atlantický oceán a hornatú krajinu.

Kontaktujte nás
Špičkové podmienky

Od najlepších európskych ihrísk v Algarve až po známe golfové kluby v oblasti Vilamoura či Quinta do Lago. Podľa vašich očakávaní rezervujeme golfový green a v prípade záujmu naplánujeme aj tréningové lekcie.

Kontaktujte nás

Nový pohľad na vašu dovolenku

Či už sa chystáte vykročiť z komfortnej zóny, alebo vkročiť na starý známy green, na tom v Portugalsku až tak nezáleží. Pripravíme pre vás program na golfových ihriskách v Algarve na mieru. Taký, ktorý bude najmä o jedinečných chvíľach. Či už to bude birdie, eagle alebo par, to nie je až také dôležité, dôležité sú momenty, ktoré si tu vychutnáte.

Mám záujem