Portugalsko na mieru

Podľa toho, ktoré miesta chcete v Portugalsku navštíviť a aké zážitky máte radi, vám zostavíme presný dovolenkový plán. Ochutnajte najlepšie domáce vína, vyberte sa na vínne cesty alebo si doprajte ochutnávku na jachte. V prípade záujmu sa postaráme aj o ubytovanie, rezervácie v reštauráciách či výlety k pamiatkám. Jednoducho vám ušijeme poznávaciu dovolenku v Portugalsku na mieru.

Nezostávajte len pri predstavách

Portugalsko skrýva mnoho lokálnych reštaurácií, starých viníc či odľahlých pláží. Unikátne miesta si však nemusíte len predstavovať. Po tom, ako sme sami spoznali čaro týchto lokalít, vás sem radi vezmeme. Poznávací výlet v Portugalsku naplánujeme podľa vašich očakávaní.

Služby podľa vašich požiadaviek

Povedzte nám viac

Predtým, ako sa vyberiete do Portugalska, položíme vám niekoľko otázok. S kým cestujete? Aké zážitky máte radi? Aké víno obľubujete? Ktoré regióny chcete navštíviť? Zabezpečíme pre vás len zážitkové aktivity alebo vám rezervujeme aj ubytovanie a stravovanie? Aby bola poznávacia dovolenka podľa vašich predstáv, je pre nás dôležitá dôkladná príprava.

Kontaktujte nás
Kam vás vezmeme

Cesty našich klientov vedú najčastejšie do regiónov Algarve, Alentejo, Sintra a do vínnych oblastí Douro, Dão, Bairrada a Minho. Radi vám však zorganizujeme aj poznávacie výlety do Lisabonu či Porta. Výber konkrétnych lokalít závisí od vašich požiadaviek a očakávaní.

Kontaktujte nás
Čo zažijete

Prejdite sa po vínnych cestách a ochutnajte tie najlepšie portugalské vína. K tomu vám kuchári v tradičných reštauráciách pripravia skvelé jahňacie, morské plody či domáce tapas. Milovníkom poznávania ponúkame plavbu na jachte aj návštevu portugalských pamiatok. No a ak radi športujete, vyhraďte si čas na golfový turnaj v jednom z tamojších stredísk.

Kontaktujte nás

Dovolenka v Portugalsku na mieru

Spoznajte Portugalsko tak, ako ho poznajú miestni. My sa o plánovanie dovolenky postaráme.

Kontaktujte nás