O nás

Zamilovať sa do Portugalska nie je vôbec zložité: stačí jeden pohľad, jeden nádych. Spoznať ho inak ako očami bežného turistu už dá zabrať viac. Objavili sme skutočné portugalské perly: výnimočné vinárstva, reštaurácie, hotely a spoznali skvelých ľudí, ktorí za nami stoja. Stali sa z nás priatelia a tiež pravidelní hostia.

Zážitky na mieru

Život je na to, aby sme si ho užívali. Každý si ho však vychutnáva inak, preto pripravujeme program pre našich klientov na mieru. Najprv sa veľa pýtame: Čo máte radi? Aké víno zbožňujete? Lepšie sa cítite vo víre diania, alebo uprednostníte pokoj? Čo by ste chceli zažiť? Radšej športujete, alebo oddychujete? S akým pocitom by ste sa radi vrátili domov? Vyberieme látku, ktorá vám pristane, vyberieme strih, ktorý vám najviac sadne a ušijeme vám zážitok v Portugalsku, na ktorý nezabudnete. Len čistý pôžitok, žiadne starosti.

Klientom sa snažíme ukázať Portugalsko také, aké sa páči nám a ako ho poznajú domáci. Vďaka spolupráci s vinárstvami, tradičnými reštauráciami a krásnymi hotelmi Vám vieme sprostredkovať tie najautentickejšie zážitky.

Patrik Rapšík
CEO Premium Portugal

Naši Partneri

Kúsok Portugalska domov

Našli sme recept, ako získať kúsok z tejto výnimočnej krajiny len pre Vás domov: nájdete ho v našom e-shope. Exkluzívne vína z boutiqových vinárstiev, ako Casal Sta. Maria, IDEALDRINKS, Quinta do Javali, či Quinta de Lemos. A tiež ten najlepší portugalský olivový olej.

E-SHOP